Easytone

Dzięki obuwiu i odzieży z kolekcji EasyTone, RunTone oraz SlimTone kobiety na całym świecie mogą wyglądać zjawiskowo podczas codziennych spacerów.

Obuwie z kolekcji EasyTone dzięki nowej, ulepszonej sylwetce zapewnia jeszcze większy komfort oraz lepszą oddychalność. Nowością są EasyTone+ Vive, który łączy technologię transferu powietrza z technologią 3D Ultralite – ultra lekka pianka, z której wykonana jest podeszwa zapewnia niesamowicie lekką amortyzację. Nowością w kolekcji jest również EasyTone Pride. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę i komfort buty z tej kolekcji wyposażono w profilowaną wkładkę i miękką podeszwę środkową.

Obuwie EasyTone nie jest jedyną ulepszoną linią, Reebok wprowadza nowe wzory również w kolekcji odzieży, dając tym samym większą możliwość wyboru ubrań podkreślających kobiece kształty. W nowych modelach odzieży zmieniono rozmiar kieszeni oraz rozmieszczenie specjalnych taśm powodujących powstawanie oporu dla mięśni nóg i pleców. Nowe produkty takie jak EasyTone Fitness Capri czy EasyTone Co Tank łączą w sobie dwie cechy: styl oraz maksymalne wsparcie podczas treningu.

Jako dodatek do kolekcji Easytone kobiety mogą sięgnąć po model butów RunTone+Direct, w którym po raz pierwszy zastosowano technologię 3D Ultralite. Aby zapewnić jeszcze większy komfort i lekkość w porównaniu z modelem RunTone, buty wyposażono w zapewniającą optymalną oddychalność siateczkę.

 

Z kolei do codziennych spacerów idealnie sprawdzą się są Reebok SlimTone Edge. Ten model wykorzystuje technologię podkładek balansujących wykonanych z pianki, które przy każdym kroku powodują naturalną niestabilność. Opływowe, lekkie buty SlimTone Edge to idealne rozwiązanie dla kobiet poszukujących nie tylko wygody, ale również stylu.

“Nowe kolekcje EasyTone, RunTone i SlimTone spawiają, że kobiety mogą wyglądać modnie również podczas ćwiczeń”, mówi Martina Jahrbacher odpowiedzialna za Women’s Sport
w Reebok. „Otrzymujemy od konsumentek wiele pozytywnych opinii na temat butów EasyTone
i wiemy jak bardzo kobiety je kochają. Dlatego też, wzbogaciliśmy kolekcję o nowe modele, dzięki którym kobiety mogą czuć się modnie i stylowo w czasie spacerów”.

Kobiety na całym świecie polubiły buty EasyTone, już od momentu wprowadzenia ich na rynek w 2009r. Stworzone przez zespół Reebok’s Advances Concepts buty EasyTone oraz EasyTone+, opierają się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza sprawiają, że powietrze w podkładkach przemieszcza się z przodu do tyłu i z powrotem powodując naturalną niestabilność przy każdym kroku.
Obuwie Easytone+ i RunTone+ łączy technologię transferu powietrza oraz innowacyjne, ultralekkie materiały 3D Ultralite. Wykonana z miękkiej pianki podeszwa została zaprojektowana tak, aby zapewnić lekkość oraz dodatkową trwałość i elastyczność. Nowe obuwie jest o 20% lżejsze niż buty EasyTone Reenew, dzięki czemu buty Easytone+ i RunTone+ to idealne obuwie dla entuzjastów fitnessu.

Buty Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

Wyjątkowe buty w akcji
 
Kiedy założysz buty Reebok EasyTone, Twoje nogi będą chciały chodzić więcej i więcej. Przyjemność chodzenia to nie jedyna korzyść, jaką dzięki nim uzyskasz! Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta. Wraz z technologią transferu powietrza powodują one naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając ci poczucie chodzenia jak po piasku. Ruszaj się z EasyTone. 


 
 
 
 
   

Odzież dla aktywnych

Chcesz dbać o swoją sylwetkę podczas codziennych zajęć? Wyglądaj i czuj się świetnie za sprawą odzieży EasyTone stworzoną z myślą o całym Twoim ciele. Odzież EasyTone ma wbudowane taśmy ResisTone™, których strategiczne rozmieszczenie i naprężenie powoduje powstawanie oporu dla mięśni Twoich pleców i nóg. Aby zapewnić właściwe działanie, ubrania Reebok EasyTone są bardziej dopasowane do kształtu ciała. Odzież Reebok EasyTone można nosić na co dzień. Doskonale sprawdzi się, kiedy założysz ją pod spód, pod zwykłe ubranie albo kiedy włożysz ją na wierzch na czas treningu. Wypróbuj ją już dziś!